Oferty pracyPracownik produkcji (JAC/02/21)
Pracownik produkcji (JAC/02/21) Weegree Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)
Pracownik produkcji (JAC/02/21) Weegree Jelcz-Laskowice (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 18 stycznia 2021, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

   Pracownik produkcji

Dział Kompletacji

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją felg aluminiowych.
  • Praca na dziale kompletacji.
  • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.
  • Dbałość o powierzone narzędzia.

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Rzetelność, staranność, sumienność.

 Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 18 stycznia 2021)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)