Oferty pracyPRACA FRANCUSKI 15-23 WARSZAWA
PRACA FRANCUSKI 15-23 WARSZAWA PMSolutions Warszawa (mazowieckie)
PRACA FRANCUSKI 15-23 WARSZAWA PMSolutions Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 9 lutego 2021, do końca 1 dzień

Francuski –  (nie sprzedaż - udzielanie informacji)

Nie wymagamy doświadczenia

Umowa o pracę

Wynagrodzenie 28zł/h brutto

Praca w godzinach 15:00- 23:00

Praca stacjonarna Warszawa - Mokotów(nie ma możliwości pracy zdalnej)

Gwarantujemy szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Benefity i system motywacyjny, kursy, kartę Multisportu

 Zadania:

telefoniczne udzielanie informacji klientom (nie sprzedaż)

weryfikacja otrzymanych informacji i przekierowanie ich do odpowiedniego działu

JEŻELI ZNASZ JĘZYK FRANCUSKI TO ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA

NASZ KLIENT POSZUKUJE KANDYDATÓW OD ZARAZ

Zapraszamy do aplikowania na adres e-mail jobs@personnelandmedia.com

W tytule prosimy napisać FRANCUSKI – WARSZAWA (15-23)

(Data aktualizacji: wtorek, 9 lutego 2021)