Oferty pracyNIEMIECKI ZDALNIE
NIEMIECKI ZDALNIE PMSolutions Warszawa (mazowieckie)
NIEMIECKI ZDALNIE PMSolutions Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 9 lutego 2021, do końca 1 dzień

Praca Warszawa - praca zdalna

5000 - 5500 PLN brutto

Umowa o pracę

Praca na pełen etat lub 3/4 etatu w godzinach między 8:00 a 22

Praca zdalna

Szkolenie zdalne

Nasz Klient zapewnia sprzęt komputerowy (przesyłany kurierem)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: telefoniczne lub mailowe wsparcie użytkowników niemieckojęzycznej witryny aukcyjnej

WYMAGANIA

znajomość niemieckiego na poziomie min B2/C1

podstawowa znajomość angielskiego

Zapraszamy do kontaktu na jobs@personnelandmedia.com -w tytule NIEMIECKI - zdalnie

(Data aktualizacji: wtorek, 9 lutego 2021)