Oferty pracyFrontend Developer
Frontend Developer i-Systems Gliwice (śląskie)
Frontend Developer i-Systems Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 lutego 2021, do końca 1 dzień

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy jako firma i-systems, setki projektów i pasja do technologii zawiodła nas w miejsce, w którym jesteśmy teraz i pozwoliła nam stworzyć 'merce. 'merce to hybrydowa platforma e-commerce w chmurze, która pomaga naszym klientom szybciej się rozwijać i optymalizować operacje. Największą satysfakcję sprawia nam rozwiązywanie problemów biznesowych przy pomocy oprogramowania. Stawiamy na budowanie silnego produktu. Chcemy, aby hybrydowa platforma e-commerce 'merce stała się synonimem niezależności i możliwości szybkiego rozwoju. Nasi klienci to m.in. : W.Kruk, 5.10.15, New Balance. Więcej informacji: h​ttps://pl.merce.com

Dołączysz do grupy osób, które mają wspólny cel i pasję do programowania. Będziesz odpowiedzialny za wdrażanie i rozwój projektów eCommerce.

Frontend Developer

B2B: 6000 - 10 000 zł netto + VAT
(w zależności od umiejętności i doświadczenia)

Gliwice
(po wdrożeniu sam decydujesz: biuro, zdalnie lub model mieszany)

Idealnie wpasujesz się w zespół Frontendu jeśli:

  • znasz i lubisz Angular 2+, NGRX, HTML, CSS, SCSS, JavaScript, TypeScript
  • posiadasz minimum 3-miesięczne doświadczenie komercyjne w Angular 2+
Będziesz dużym wsparciem jeśli:
  • lubisz się uczyć, zawsze znajdziesz czas na rozwój i eksperymenty,
  • można z Tobą rozmawiać o wszystkim, a o programowaniu nawet do białego rana.
A my? My docenimy Twój wkład w zadania! To na pewno :) Ale oprócz tego dostaniesz:

  • Zespół! Dobrych ludzi to przede wszystkim. A to, że mają duże doświadczenie to już inna bajka ;)
  • Swobodę! Pracuj z nami w biurze w godzinach jakie Ci odpowiadają. Mamy na pokładzie i sowy i ranne ptaszki.
  • Sprzęt! Kochamy jabłka! ;) A jabłko i dwa monitory to zestaw idealny.
  • Dobrą kawę! Przy niej każde spotkanie, burza mózgów czy daily smakują lepiej.
  • Miejsce! Nasze biuro robi wrażenie na każdym odwiedzającym ;) Nie mamy open space’ów tylko swoje pokoje.
  • Bezpłatny parking! Samochodowy i rowerowy - nie musisz martwić się o wolne miejsce ;)

Zainteresowany/a?
Wyślij nam swoje CV! :)

(Data aktualizacji: czwartek, 18 lutego 2021)