Oferty pracyarchitekt BIM
architekt BIM Gdańsk (pomorskie)
architekt BIM Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 19 lutego 2021, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie projektów architektonicznych,
  • Koordynacja branżowa,
  • Prowadzenie projektów w kontakcie z inwestorem,
  • Znajomość środowiska BIM.

 Wymagania:

  • doświadczenie 5 lat na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie zawodowe 10 lat,
  • gotowość do pracy w dynamicznym zespole i innowacyjnym środowisku,
  • Znajomość zasad Project Managerskich (harmonogramowanie, egzekwowanie zadań, układanie procesów projektowych i ich koordynacja),
  • Znajomość oprogramowania Autodesk (AutoCAD, Revit – w stopniu zaawansowanym),
  • dobra znajomość środowiska BIM,
  • sumienność,
  • odpowiedzialność,
  • dokładność.

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności i zaangażowania
  • pracę w nowoczesnym środowisku projektowym
  • pracę przy projektach zawierających innowacyjne rozwiązania techniczne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • pełne wyposażenie w sprzęt projektowy
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz dodatkowe materiały na adres email podając w temacie wiadomości numer referencyjny : ARCH/RC/2021.01

 W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

(Data aktualizacji: piątek, 19 lutego 2021)