Oferty pracyPRACA W AUSTRII DLA MONTERA FASAD
PRACA W AUSTRII DLA MONTERA FASAD ImpactJob Dornbirn (Austria)
PRACA W AUSTRII DLA MONTERA FASAD ImpactJob Dornbirn (Austria) Aplikuj Opublikowano 23 lutego 2021, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER FASAD

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż fasad szklanych i aluminiowych

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,65 euro brutto/godzina + 31,50 euro netto diety/ przepracowany dzień)
  • Gwarancję pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 23 lutego 2021)
inne

oferty pracodawcy

Niemcy, Ok Fuldy (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Niemcy, Monachium (Niemcy)
Niemcy, Erfurt (Niemcy)