Oferty pracyINSTRUKTOR do działu dystrybucji i sprzedaży
INSTRUKTOR do działu dystrybucji i sprzedaży Białystok (podlaskie)
INSTRUKTOR do działu dystrybucji i sprzedaży Białystok (podlaskie) Aplikuj Opublikowano 24 lutego 2021, do końca 1 dzień

Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Społecznych ALPI poszukuje INSTRUKTORA do działu dystrybucji i sprzedaży w Zakładzie Aktywności Zawodowej „WYTWÓRNIA” w Białymstoku:

1)      Wymagania:

  • Posiada co najmniej wykształcenie średnie
  • Posiada prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, elastyczność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem
  • Doświadczenie jako handlowiec - odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę klientów
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, odpowiedzialność
  • Samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka SANEPID) mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością będzie dodatkowym atutem

2)      Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie, obsługa i podtrzymywanie relacji z klientem detalicznym i hurtowym oraz  restauracjami poprzez rozmowy telefoniczne i kontakt bezpośredni.
  • Przyjmowanie zamówień i przekazywanie ich do działu produkcji.
  • Fakturowanie i dostawa towaru.
  • Promocja i sprzedaż produktów marki TULONE wytwarzanych przez ZAZ WYTWÓRNIA
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji i rozliczeń.

3)      Forma zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat (po okresie próbnym możliwość przedłużenia na umowę o prace na czas nieokreślony)

4)      Wynagrodzenie: do uzgodnienia

5)      Planowany termin zatrudnienia 1 kwietnia 2021 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres e-mail.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

(Data aktualizacji: środa, 24 lutego 2021)