Oferty pracyPOMOCNIK DEKARZA DO OBRÓBEK BLACHARSKICH
POMOCNIK DEKARZA DO OBRÓBEK BLACHARSKICH ImpactJob Okolice Dornbirn (Austria)
POMOCNIK DEKARZA DO OBRÓBEK BLACHARSKICH ImpactJob Okolice Dornbirn (Austria) Aplikuj Opublikowano 24 lutego 2021, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK DEKARZA DO OBRÓBEK BLACHARSKICH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w wykonywaniu pokryć dachowych z wykorzystaniem blach
  • Cięcie i obróbka blach przy wykorzystaniu odpowiednich maszyn
  • Montaż urządzeń do odprowadzania wody
  • Montaż podkładów pod pokrycia dachowe

WYMAGANIA:

  • Minimum 1-roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna (warunek konieczny)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (warunek konieczny)
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z austriackimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11,98 euro brutto/godzina + 0,89 euro brutto/dodatek do każdej przepracowanej GODZINY + 26,40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 24 lutego 2021)
inne

oferty pracodawcy

Niemcy, Reinfeld (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj