Oferty pracySpawacz TIG (przemysł spożywczy) / Finlandia
Spawacz TIG (przemysł spożywczy) / Finlandia Tampere (Finlandia)
Spawacz TIG (przemysł spożywczy) / Finlandia Tampere (Finlandia) Aplikuj Opublikowano 2 marca 2021, do końca 1 dzień

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Finalndia, Tampere
Forma pracy: Pełny etat
Umowa:Umowa o pracę
Liczba wakatów: 2

Spawanie konstrukcji oraz poszczególnych jej elementów
Spawanie rur i blach ze stali szlachetnej dla przemysłu spożywczego
Spawanie w różnych pozycjach

Wymagania
doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej, (najlepiej w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym)
umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
język angielski w stopniu komunikatywnym
sumienność w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy
możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.

D&D Invest
Helsinki, Finland.
scandinavianjob24.com
+358 400 862837

(Data aktualizacji: wtorek, 2 marca 2021)