Oferty pracyPracownik magazynu (k/m) obsługa zwrotów ubrań - 12,98 €
Pracownik magazynu (k/m) obsługa zwrotów ubrań - 12,98 € Lublin (lubelskie)
Pracownik magazynu (k/m) obsługa zwrotów ubrań - 12,98 € Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 2 marca 2021, do końca 1 dzień

Zakres obowiązków:

  • Obsuga zwrotów zamówionych ubrań oraz dodatkowych akcesoriów (zegarki, buty)
  • Skanowanie towarów i wprowadzanie do systemu
  • Składanie ubrań i ich zapakowywanie
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 12,98 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie koordynatora

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność, dokładność
  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Prawo jazdy mile widziane

(Data aktualizacji: wtorek, 2 marca 2021)