Oferty pracySpawacz-monter maszyn rolniczych z językiem angielskim(VMS/03/21)
Spawacz-monter maszyn rolniczych z językiem angielskim(VMS/03/21) Weegree Moorslede (Belgia)
Spawacz-monter maszyn rolniczych z językiem angielskim(VMS/03/21) Weegree Moorslede (Belgia) Aplikuj Opublikowano 2 marca 2021, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemiec, Francji i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz-monter maszyn rolniczych

Miejsce pracy: Belgia, Moorslede

Za odbycie kwarantanny otrzymasz od nas 200€.

Opis stanowiska:

  • Wytwarzanie innowacyjnych maszyn rolniczych oraz narzędzi używanych w rolnictwie (pługi, koparki, ciągniki, itp.).
  • Spawanie elementów metodą MIG/MAG.
  • Montowanie elementów prostych i hydraulicznych do maszyn rolniczych.
  • Praca na podstawie rysunku 3D.

 Co oferujemy:

  • Stawkę: 13,16€ brutto/h.
  • Gwarancja stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia: min. 2 lat w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności pracy na podstawie rysunku 3D.
  • Komunikatywnej znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielski, niemiecki, niderlandzki, francuski.
  • Prawa jazdy lub/i własnego samochodu.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Umiejętność cięcia, gięcia i wiercenia stali oraz umiejętność obsługi tokarki i giętarki.

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: 660 647 654.

  • Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

(Data aktualizacji: wtorek, 2 marca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Neuville-sur-Seine (Francja)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)