Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaży (SSM/03/21)
Specjalista ds. Sprzedaży (SSM/03/21) Weegree Mysłowice (śląskie)
Specjalista ds. Sprzedaży (SSM/03/21) Weegree Mysłowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 marca 2021, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska:

  • Wspieranie sprzedaży oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji w firmie produkcyjnej.
  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem.
  • Utrzymywanie trwałych, dobrych relacji z pozyskanymi kontrahentami.
  • Wspieranie wewnętrznych procesów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Wysokie zdolności interpersonalne.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy z celem.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, proaktywność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, ubezpieczenie Medicover).

(Data aktualizacji: środa, 3 marca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Neuville-sur-Seine (Francja)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)
Anröchte (Niemcy)
Opublikowano 26 marca 2024