Oferty pracyHYDRAULIK - BURGSTETTEN
HYDRAULIK - BURGSTETTEN ImpactJob Burgstetten (Niemcy)
HYDRAULIK - BURGSTETTEN ImpactJob Burgstetten (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 3 marca 2021, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HYDRAULIK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd.
  • Uszczelnianie rur
  • Biały montaż
  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia
  • Przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń
  • Montaż ogrzewania podłogowego
  • Spawanie gazowe

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulika (warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11 euro brutto/godzina + 50 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 3 marca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Zwickau (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Bad Malente (Niemcy)
Duderstadt (Niemcy)