Oferty pracyPRACA NA BUDOWIE DLA ELEKTRYKA W AUSTRII
PRACA NA BUDOWIE DLA ELEKTRYKA W AUSTRII ImpactJob Dornbirn (Austria)
PRACA NA BUDOWIE DLA ELEKTRYKA W AUSTRII ImpactJob Dornbirn (Austria) Aplikuj Opublikowano 4 marca 2021, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na różnych obiektach
  • Montaż oświetlenia
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny)
  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12,23 euro brutto/godzina + 41,40 euro netto diety/przepracowany dzień + dodatki za nadgodziny)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 4 marca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Koblenz (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bamberg (Niemcy)
Frankfurt Nad Menem (Niemcy)