Oferty pracyPielegniarka – praca w Hannower, Intensivpflege 1:1
Pielegniarka – praca w Hannower, Intensivpflege 1:1 Hannover (Niemcy)
Pielegniarka – praca w Hannower, Intensivpflege 1:1 Hannover (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 8 marca 2021, do końca 1 dzień

Dla naszego stalego, zaufanego i cieszacego sie bardzo dobra opinia klienta z Hannoveru poszukujemy pielegniarek z uznanym dyplomem do pracy w intensywnej opiece 1:1 w Hannoverze i okolicach. Bardzo przyjazna atmosfera pracy, gwarancja zakwaterowania, jedna z osob w biurze mowiaca w jezyku polskim. Mozliwosc laczenia dyzurow i czestych wyjazdow do Polski lub brania nadgodzin, ktore sa dodatkowo platne.

Pracodawca oferuje:

-        12-to godzinne dyżury

-        Zakwaterowanie/umbelowane mieszkanie w pobliżu miejsca pracy – koszt 250 Euro

-        Wynagrodzenie: 18 euro/godz - ok 3.200 Euro brutto + dodatki

-        Wprowadzenie w zakres obowiązków

-        Możliwość częstych wyjazdów do Polski

-        Miłą atmosferę w pracy

-        Umowę o pracę z całym pakietem socjalnym

-        wsparcie polskojęzyczne

Pracodawca wymaga:

-        Uznanego dyplomu

-        Doświadczenia w intensywnej opiece (nie jest to jednak kryterium decydujące o otrzymaniu pracy)

  • Nasza usługa jest dla Państwa za darmo!
  • Nie pobieramy żadnych prowizji!
  • Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą!

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 marca 2021)