Oferty pracySupport Specialist
Support Specialist 'merce Gliwice (śląskie)
Support Specialist 'merce Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 2 kwietnia 2021, do końca 1 dzień

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy jako firma i-systems, setki projektów i pasja do technologii zawiodła nas w miejsce, w którym jesteśmy teraz i pozwoliła nam stworzyć 'merce.
'merce to hybrydowa platforma e-commerce w chmurze, która pomaga naszym klientom szybciej się rozwijać i optymalizować operacje. Największą satysfakcję sprawia nam rozwiązywanie problemów biznesowych przy pomocy oprogramowania. Stawiamy na budowanie silnego produktu. Chcemy, aby hybrydowa platforma e-commerce 'merce stała się synonimem niezależności i możliwości szybkiego rozwoju.
Nasi klienci to m.in.: W.Kruk, 5.10.15, New Balance. Więcej informacji: h​ttps://pl.merce.com

Support Specialist

Gliwice

B2B  5 000 - 7 000 netto na FV

UOP 4130 - 6250 brutto

Twoje zadania:

  • wspólna praca z klientem nad utrzymaniem i rozwojem oprogramowania e-commerce,
  • aktywna współpraca z własnym zespołem technicznym,
  • koordynowanie i planowanie prac we współpracy z klientem,
  • focus na cele klienta,
  • rozliczanie prac i usług wykonywanych dla klienta,
  • nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych i długotrwałych relacji z klientami,
  • kreowanie kierunku rozwoju e-commerce u klientów.

Idealnie wpasujesz się w nasz zespół, jeśli posiadasz:

  • nastawienie do pracy w zespole ludzi z pasją,
  • otwartość do realizowania wyzwań i ciągłego rozwoju,
  • chęć do podejmowania decyzji uwzględniających interes firmy i klienta,
  • umiejętność pracy pod presją,
  • znajomość branży e-commerce lub gotowość do poszerzenia swojej wiedzy z tego obszaru.

Będziesz dużym wsparciem w projektach, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy z klientem,
  • chcesz w ramach prac zespołowych współpracować przy kilku projektach jednocześnie,
  • posiadasz zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • potrafisz ustalać priorytety,
  • masz chęć do nauki i rozwoju,
  • posiadasz duże pokłady pozytywnej energii i motywacji :)

A my? My docenimy Twój wkład w zadania! To na pewno :) Ale oprócz tego dostaniesz:

  • Wyzwania! Branża IT jest wymagająca, ale przyjemna :)
  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania ‘merce! Możliwość samorealizacji oraz wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów.
  • Prestiż! Współpracujemy z dużymi markami, a niezależne organizacje doceniają nasz wkład w e-commerce.
  • Miejsce! Nasze biuro robi wrażenie na każdym odwiedzającym ;) Nie mamy open space’ów, każdy zespół ma swój pokój.
  • Sprzęt! Otrzymasz to, czego potrzebujesz, aby ruszyć w świat IT. Telefon, komputer z ,,jabłuszkiem’’.
  • Zespół! Dobrych ludzi to przede wszystkim. A to, że mają duże doświadczenie to już inna bajka.
  • Swobodę! Pracuj z nami w biurze lub zdalnie, w godzinach jakie Ci odpowiadają. Mamy na pokładzie sowy i ranne ptaszki.
  • Kawę! Aromatyczną i dobrą. Przy kawie każde spotkanie, burza mózgów czy daily smakują lepiej.

Zainteresowany/a naszą propozycją? Zadzwoń lub spotkaj się z nami w biurze w Gliwicach i pogadajmy o tym, co możemy RAZEM zrobić!

Natalia Legierska – HR Specialist
tel.: +48 502 416 199
e-mail: natalia.legierska@merce.com

(Data aktualizacji: piątek, 2 kwietnia 2021)