Oferty pracyMONTER BRAM I OGRODZEŃ METALOWYCH
MONTER BRAM I OGRODZEŃ METALOWYCH ImpactJob Gessertshausen I Okolice (Niemcy)
MONTER BRAM I OGRODZEŃ METALOWYCH ImpactJob Gessertshausen I Okolice (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 5 kwietnia 2021, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER BRAM I OGRODZEŃ METALOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie podłoża pod osadzenie elementów ogrodzeń
  • Montaż ogrodzeń i bram przesuwnych
  • Prace ślusarskie

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie montera bram/ogrodzeń (możliwość przyuczenia)
  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11 euro brutto/ godzina + 24 euro netto diety/ przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 kwietnia 2021)
inne

oferty pracodawcy

Niemcy, (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Niemcy, Bedburg (Niemcy)
Grebbenau (Niemcy)