Oferty pracykierowca c+e
kierowca c+e Czechowice-Dziedzice (śląskie)
kierowca c+e Czechowice-Dziedzice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 7 kwietnia 2021, do końca 1 dzień

Przedsiębiorstwo Usługowe Dorota Góra zajmuje się przewozem krajowym i międzynarodowym. Cechuje nas terminowość, wysoka jakość świadczonych usług oraz niezawodność.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 516-191-654 oraz 508-080-966.

Baza znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy (Włochy, Chorwacja, Słowenia, Węgry)
  • Dbałość o powierzony ładunek
  • Terminowe wypełnianie raportów, dokumentów
  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy (ciągnik, naczepa)
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Posiadanie elektronicznej karty kierowcy
  • Paszport mile widziany (w przypadku ewentualnego wyjazdu do Anglii)

Oferujemy:

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia - wynagrodzenie zasadnicze + diety
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
  • Karta paliwowa
  • Stały kontakt z dyspozytorem
  • Serwis w razie awarii
  • Umowę o pracę na pełny etat (osoby z własną działalnością także mile widziane)

(Data aktualizacji: środa, 7 kwietnia 2021)