Oferty pracyKey Account Manager (automatyka budynkowa)
Key Account Manager (automatyka budynkowa) Mondi Pro Poznań (woj. Wielkopolskie) (wielkopolskie)
Key Account Manager (automatyka budynkowa) Mondi Pro Poznań (woj. Wielkopolskie) (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 7 kwietnia 2021, do końca 1 dzień

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi PRO danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży elektrotechnicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager

(automatyka budynkowa)

Miejsce pracy: Poznań + delegacje krajowe

Twoje zadania:

  • Rozwój sprzedaży komponentów automatyki budynkowej oraz osprzętu elektroinstalacyjnego (obszar całego kraju)
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów B2B, szczególnie biur projektowych i architektonicznych, instalatorów itp.
  • Doradztwo w zakresie indywidualnie dopasowanych i niestandardowych rozwiązań
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych.

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

  • Stabilne warunki współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Zatrudnienie w firmie oferującej wysokiej klasy komponenty automatyki budynkowej
  • Samodzielne stanowisko z realną perspektywą rozwoju na kierownika sprzedaży
  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole specjalistów
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Pełne wsparcie techniczne, merytoryczne oraz logistyczne ze strony firmy
  • Swobodę w wyznaczaniu i realizacji strategii sprzedaży.

Wyślij do nas CV jeśli:

  • Posiadasz ugruntowane doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B w branży elektrotechnicznej (współpraca z biurami projektowymi i architektonicznymi)
  • Ukończyłaś/eś studia techniczne (mechatronika, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Posiadasz wiedzę z zakresu produktów elektrotechnicznych, mile widziane w obszarze automatyki budynkowej
  • Zależy Ci na długofalowej, partnerskiej współpracy
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Jesteś zaangażowany/a i skoncentrowany/a na efektywnej sprzedaży oraz budowaniu relacji biznesowych
  • Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • Docelowo chciałabyś/chciałbyś rozwijać się w obszarze zarządzania zespołem.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: środa, 7 kwietnia 2021)