Oferty pracyAccount Manager (branża elektrotechniczna)
Account Manager (branża elektrotechniczna) Mondi Pro Województwo Mazowieckie (praca Zdalna + Delegacje) (mazowieckie)
Account Manager (branża elektrotechniczna) Mondi Pro Województwo Mazowieckie (praca Zdalna + Delegacje) (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 7 kwietnia 2021, do końca 1 dzień

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi PRO danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży elektrotechnicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Account Manager

(branża elektrotechniczna)

Miejsce pracy: województwo mazowieckie

(praca zdalna + delegacje)

Twoje zadania:

  • Rozwój sprzedaży produktów elektrotechnicznych (elementy automatyki przemysłowej) na obszarze woj. mazowieckiego
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów w sektorze firm przemysłowych (produkcja, elektrotechnika, energetyka, hurtownie itp.)
  • Doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami (regularne wizyty)
  • Codzienna współpraca z działami wsparcia (marketing, doradztwo techniczne).

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

  • Stabilne warunki współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Zatrudnienie w firmie oferującej wysokiej klasy produkty elektrotechniczne
  • Samodzielne stanowisko dające dużą swobodę działania
  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole specjalistów
  • Pracę w trybie zdalnym + wizyty u klientów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie techniczne oraz organizacyjne w obsłudze procesu sprzedaży
  • Szkolenie wdrożeniowe.

Wyślij do nas CV jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży w branży elektrotechnicznej
  • Zależy Ci na długofalowej, partnerskiej współpracy
  • Posiadasz wiedzę z zakresu komponentów automatyki przemysłowej
  • Jesteś zaangażowany/a i skoncentrowany/a na efektywnej sprzedaży
  • Z łatwością nawiązujesz i budujesz relacje
  • Zdobyłaś/eś wykształcenie techniczne
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: środa, 7 kwietnia 2021)