Oferty pracyPRACA W NIEMCZECH DLA OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH
PRACA W NIEMCZECH DLA OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH Mainz, Bochum (Niemcy)
PRACA W NIEMCZECH DLA OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH Mainz, Bochum (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 kwietnia 2021, do końca 1 dzień

PRO-SENIOR Sp. z o.o. działa na rynku od ponad 11 lat. Jesteśmy wiarygodną i rzetelną firmą, która zapewnia pracę m.in. Opiekunom Osób Starszych w Niemczech. Firma tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze:

Opiekunka i Opiekun Osób Starszych w Niemczech.

Opis stanowiska:

Do obowiązków opiekunki/a należy m.in. kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, towarzystwo, wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wsparcie emocjonalne.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu min. podstawowym,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi poświadczone referencjami (mile widziane),
- pozytywne i życzliwe nastawienie do podopiecznych ,
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie,
- opłacony transport,
- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z firmą:

Tel. 77 442 90 40
Tel. 77 442 83 38

Pro-Senior Sp. z o.o. , ul. Cygana 4/206 , 45-131 Opole , (Wpis do KRAZ 6933)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 12 kwietnia 2021)