Oferty pracyPracownik produkcyjny (produkcja prefabrykatów)
Pracownik produkcyjny (produkcja prefabrykatów) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Weert (Holandia)
Pracownik produkcyjny (produkcja prefabrykatów) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Weert (Holandia) Aplikuj Opublikowano 13 kwietnia 2021, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją prefabrykatów budowlanych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik produkcji prefabrykatów betonowych

Miejsce pracy: Weert, Holandia

 Opis stanowiska:

  • praca na produkcji prefabrykatów budowlanych:
    dostarczanie materiałów na produkcję, zalewanie form betonem, szlifowanie betonu.
  • kontrola jakości gotowych produktów.
  • czyszczenie form i utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
  • praca na hali.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w branży betoniarskiej lub budowlanej mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • własny samochód
  • chęć pracy na stałe

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach.
  • stawkę 400-450 € netto/tydzień (wynagrodzenie po potrąceniu opłat za zakwaterowanie i ubezpieczenie)
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (nadgodziny - możliwe)
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 515 233 504

(Data aktualizacji: wtorek, 13 kwietnia 2021)