Aktualne oferty pracy
Dzisiaj
Atrakcyjna praca dla fizjoterapeutów w Niemczech   Na zlecenie niemieckich pracodawców, ośrodków rehabilitacyjnych  z róznych rejonów Niemiec poszukujemy  fizjoterapeutów. Miejsca pracy: nowoczesne szpitale, kliniki, gabinety rehabilitacyjne     Wymagania:   -          Wykształcenie kierunkowe wyższe magister fizjoterapeuta -          Znajomośc języka niemieckiego min. B1 -          Mile widziana niemiecka Urkunda -          Mile widziane prawo jazdy kat. B     Co oferujemy? - wsparcie polskiego koordynatora przez cały proces rekrutacyjny oraz po podjęciu pracy (w tym pomoc w procesach rejestracyjnych) - przeprowadzenie procesu nostryfikacji Twojego dyplomu - umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym, - atrakcyjny zarobek równoznaczny z zarobkiem niemieckiego pracownika - gwarancje legalnej pracy bez ponoszenia kosztów związanych z naszym pośrednictwem - dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego - wprowadzenie w zakres obowiązków - i wiele innych beneficytów – w zależności od pracodawcy   Po szczegółowe informacje zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!!    
Niemcy / Europa (Niemcy)
Niemcy / Europa (Niemcy)
Dzisiaj
InterKadra Sp. z o.o. od 2006 roku jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.   InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Miejsce pracy: Niemcy   Zadania Opiekunki: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna, pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie.   Oferujemy: - Legalne i bezpieczne zatrudnienie -Premię wiosenną 200 EUR brutto - Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (4765,00 zł brutto!) - Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4tyś zł netto/mies - Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie - Elastyczne terminy wyjazdów - Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec - dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, A1, Ekuz - 1 czytelna umowa - ciągłość ubezpieczenia   Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego - doświadczenie rodzinne w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, - mile widziane prawo jazdy, - dyspozycyjność na min. 6 tygodni   W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: - wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 oddzwonimy - odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2B Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Kielce (świętokrzyskie)
Kielce (świętokrzyskie)
Dzisiaj
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.  Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864 MONTER PŁYT KART.-GIPS – Francja, Bretania   Praca w regionie:                                 Alpy   Główne zadania : montaż ciężkich płyt g/k : ok 60 kg w obiektach usługowych typu kino, teatr  Wykańczanie Prace malarskie   Oczekujemy : Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia na ww. stanowisku,  Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem (zwrot kosztów) Możliwa praca na wysokości, Dobra kondycja fizyczna Oferujemy:   Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony, Stawkę godzinową: 10,06 euro brutto/h Dieta robocza/dzień: 6,50 euro 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto), 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy), Bezpłatne zakwaterowanie, Bezpłatny przejazd do Francjina kontrakt oraz powrót z kontraktu.   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV   
Francja (Francja)
Francja (Francja)
Dzisiaj
Miejsce: Töging am Inn ( 80 km od Monachium) Data wyjazdu: 2019-04-14 Długość zlecenia: 1 miesiąc Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopiecznym jest 88-letni, samotnie mieszkający mężczyzna. Senior jest osłabiony ze względu na wiek, ma problemy z poruszaniem się- chodzi o rollatorze. Opis oferty: Podopieczny cierpi również na początkującą demencje, jest częściowo inkontynentny. Należy mu pomóc w czynnościach związanych z higieną, toaletą, prysznicem, przebieraniem się. Senior nie wstaje w nocy. Do dyspozycji opiekunki są dwa, w pełni umeblowane pokoje. Internet zostanie założony. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży + podwójna stawka dzienna za dni świąteczne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Lokalizacje: 4
Monachium, Regensburg, Stuttgart, Ulm (Niemcy)
Dzisiaj
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.  Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864 MALARZ / TYNKARZ Praca       OD :                                    01 04 2019 Praca w regionie:                                 Alpy   Główne zadania : szlifowanie ręczne ścian - przygotowanie do malowania malowanie ręczne ( wałkami) i pistoletem maszynowe nakładania tynku: gipsu twardego  i zwykłego ewentualne poprawki – retusze maszynowe nakładanie tynku.   Oczekujemy : Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia na ww. stanowisku,  Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem (zwrot kosztów) Możliwa praca na wysokości, Dobra kondycja fizyczna  Oferujemy:   Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony, Stawkę godzinową: 11,00 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto), 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy), Bezpłatne zakwaterowanie, Bezpłatny przejazd do Francjina kontrakt oraz powrót z kontraktu. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV 
Lokalizacje: 2
Francja, Alpy (Francja)
Zobacz wszystkie
Zobacz jak skutecznie prowadzić

rekrutację

Najczęściej wyszukiwane

oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Szukasz aktualnych ofert pracy za granicą?
państwa
Top