Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Automatyk w Dziale Wdrożeń i Utrzymania Ruchu miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa OBOWIĄZKI: utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń w układach sterowania i zasilania wykonywanie zasilania i układów sterowania do maszyn i urządzeń OCZEKUJEMY: wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe w szczególności automatyka, elektrotechnika, energetyka, elektronika, mechatronika znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej, elektrotechniki umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu wiedza z zakresu obsługi i programowania sterowników PLC gotowość do pracy w systemie zmianowym dyspozycyjność znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych atrakcyjne warunki zatrudnienia Oferty prosimy kierować na adres mailowy: Szczegóły pod nr telefonu: +48/ 881052007 lub +48/ 236750479 CEDROB Rekrutacja 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2a WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
29 czerwca 2022
Mechanik/Elektromechanik Dział Wdrożeń i Utrzymania Ruchu miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa OBOWIĄZKI: utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń wykonywanie okresowych przeglądów OCZEKUJEMY: wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika) uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu gotowość do pracy w systemie zmianowym dyspozycyjność (również w weekendy) umiejętność pracy zespołowej doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych atrakcyjne warunki zatrudnienia W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy: Cedrob S.A. - dział kadr Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów tel.: 236750479 lub 881 052 007 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
20 czerwca 2022
Specjalista ds.Technologii miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa OBOWIĄZKI: przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości OCZEKUJEMY: wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika znajomość normy ISO 9001 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku dyspozycyjność i komunikatywność gotowość do pracy w systemie zmianowym zaangażowanie w wykonywaną pracę OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków pakiet socjalny Oferty prosimy kierować na adres mailowy Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 236 750 479 WAŻNE! Wprocesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
20 czerwca 2022
Referent ds. Higieny miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa OBOWIĄZKI: nadzór nad procesem mycia i dezynfekcji zgodnie z harmonogramem obowiązującym w zakładzie kontrola przestrzegania zasad higieny nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością weryfikacja procesów pod kątem zgodności z wymaganiami systemów jakościowych (HACCP, IFS, BRC) realizacja powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego sporządzanie raportów z wykonanej pracy OCZEKUJEMY: preferowane wykształcenie wyższe branżowe np. technologia żywności, towaroznawstwo, inżynieria produkcji, zootechnika, rolnictwo – nie jest to warunek konieczny gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - dwie zmiany: 5-13 lub 17-1 dyspozycyjność zaangażowanie w wykonywaną pracę dokładność umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy mile widziane doświadczenie znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej pracę na pełen etat możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres mailowy: Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
Specjalista ds. Zarządzania Produkcją miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa OBOWIĄZKI: Realizacja planu produkcyjnego zmiany w oparciu o plan wydziału. Nadzór, organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów produkcyjnych. Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników. Odpowiedzialność za ciągłość i terminowość produkcji w ramach zmiany produkcyjnej, optymalizacja kosztów produkcji. Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym ze zwróceniem szczególnej uwagi na efektywność oraz terminowość realizacji zleceń. Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych. Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów. Dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych. Dbałość i odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP OCZEKUJEMY: Wykształcenie wyższe, preferowane: inżynieria produkcji, technologia żywności, towaroznawstwo - nie jest to warunek konieczny. Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (4 x w tygodniu po 10 godzin – zmiany dzienne i nocne) Dyspozycyjność Umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy Zaangażowanie w wykonywaną pracę Dokładność Odporność na stres (umiejętność pracy w sytuacjach stresowych) Mile widziane doświadczenie Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej Pracę na pełen etat – umowa o pracę zawierana bezpośrednio z Pracodawcą Atrakcyjny system premiowy Możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu Wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres mailowy: Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 236 750 479 WAŻNE! Wprocesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
Mistrz w Zakładzie Produkcyjnym miejsce pracy Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa OBOWIĄZKI: nadzór pracowników wykonujących pracę na przyjęciu żywca stanowiskowa kontrola realizacja powierzonych zadań kontrola jakości produktu zapewnienie ciągłości produkcji kierowanie procesami uboju z zachowaniem reżimów sanitarnych OCZEKUJEMY: wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: technologia żywności, inżynieria produkcji, towaroznawstwo umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy zaangażowanie w wykonywaną pracę dokładność gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy – (4 x w tygodniu po 10 godzin – zmiany dzienne i nocne) dyspozycyjność umiejętność pracy w sytuacjach stresowych mile widziane doświadczenie znajomość języka angielskiego, niemieckiego, będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres mailowy: Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 236 750 479 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
20 czerwca 2022
Mistrz w Zakładzie Produkcyjnym miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego wUjazdówku k/Ciechanowa OBOWIĄZKI: Nadzór i kontrola nad procesem mycia zakładu po zakończonej produkcji Zarządzanie oraz nadzór nad podległymi pracownikami. OCZEKUJEMY: Wykształcenie min. średnie Odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku OFERUJEMY: Pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku, Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z pracodawcą, Atrakcyjne wynagrodzenie. Oferty prosimy kierować na adres mailowy: Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 23 675 04 79 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
Pracownik produkcji - Dział Przyjęcia Żywca Drobiowego miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa OBOWIĄZKI: praca przy linii produkcyjnej przygotowanie drobiu do uboju - zawieszanie kurczaka na strzemiona stała kontrola jakości produktu OCZEKUJEMY: dyspozycyjności mile widziane doświadczenie przy linii produkcyjnej lub w pracy ze zwierzętami, w rolnictwie obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych OFERUJEMY: pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą atrakcyjne wynagrodzenie od 5400 zł brutto równoważny system czasu pracy (praca 4 razy w tygodniu po 10 godz. - dwie zmiany - praca w wybrane dni między poniedziałkiem a sobotą - według grafiku - niedziele i święta wolne) zapewniamy bezpłatny transport z wybranych miejscowości: Ciechanów, Płońsk, Sochocin i okolice wyżywienie w trakcie pracy pakiet socjalny ubezpieczenie grupowe PZU Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A   WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji - Dział Filetowania w Zakładzie Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa Zakres obowiązków: - oddzielanie fileta podwójnego lub pojedynczego, ręcznie lub przy pomocy noża; - prawidłowa klasyfikacja pozyskiwanego surowca - pakowanie mięsa drobiowego - praca przy linii produkcyjnej Od kandydatów oczekujemy: - gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (I zmiana w godz. 8-18, II zmiana w godz. 18-4) - dyspozycyjności (praca cztery razy w tygodniu - pomiędzy poniedziałkiem a sobotą) - obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy: - pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą - zapewniamy wyżywienie - transport do/z miejsca pracy z wybranych miejscowości (Pałuki, Wróblewo, Opinogóra, Ciechanów, Glinojeck, Konopki, Pawłowo, Ciechanów, Chorzele, Przasnysz, Ojrzeń, Kownaty, Niechodzin) - możliwość zorganizowania dojazdu z innych miejscowości przy odpowiedniej liczbie osób). Oferty prosimy kierować na adres: Dział Kadr 06 - 400 Ciechanów, Ujazdówek 2A       WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.   Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 11.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top