Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Mistrz w Zakładzie Produkcyjnym w Ujazdówku Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku Zakres obowiązków: nadzór pracowników wykonujących pracę na przyjęciu żywca stanowiskowa kontrola realizacja powierzonych zadań kontrola jakości produktu zapewnienie ciągłości produkcji kierowanie procesami uboju z zachowaniem reżimów sanitarnych Wymagania: umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy zaangażowanie w wykonywaną pracę wykształcenie wyższe, (mile widziane kierunki: technologia żywności, inżynieria produkcji, towaroznawstwo – nie jest to warunek konieczny) dokładność gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy – (4 x w tygodniu po 10 godzin – zmiany dzienne i nocne) dyspozycyjność umiejętność pracy w sytuacjach stresowych mile widziane doświadczenie znajomość języka angielskiego, niemieckiego, będzie dodatkowym atutem Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków   Oferty prosimy kierować na adres: email:za pośrednictwem aplikuj Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Województwo: mazowieckie OBOWIĄZKI: przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie załadunek samochodów ciężarowych praca na wózku paletowym elektrycznym o napędzie silnikowym praca w systemie trzyzmianowym OCZEKUJEMY: wykształcenie min. średnie znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera uprawnienia na wózki widłowe – zdany egzamin przed Komisją UDT gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany) dyspozycyjność umiejętność pracy w zespole OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres mailowy:  Szczegóły pod nr telefonu:  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
5 lipca 2024
KONTROLER DS. JAKOŚCI Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Województwo: mazowieckie OBOWIĄZKI monitorowanie bieżącego poziomu jakości wyrobów kontrola przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym kontrola zgodności procesów produkcyjnych z obowiązującymi procedurami, instrukcjami nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością weryfikacja procesów pod kątem zgodności z wymaganiami systemów jakościowych (HACCP, IFS, BRC) realizacja powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego sporządzanie raportów z wykonanej pracy OCZEKUJEMY wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, towaroznawstwo, inżynieria produkcji, zootechnika, rolnictwo gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (4 x w tygodniu po 10 godzin - zmiany dzienne i nocne) dyspozycyjność zaangażowanie w wykonywaną pracę dokładność umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy mile widziane doświadczenie znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Ubezpieczenie Grupowe PZU wszelkie środki i szkolenia niezbędne do wykonywania obowiązków OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES :  Szczegóły pod nr telefonu:  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
MŁODSZY SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Województwo: mazowieckie OBOWIĄZKI przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości OCZEKUJEMY wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo, Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika znajomość normy ISO 9001 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku dyspozycyjność i komunikatywność gotowość do pracy w systemie zmianowym zaangażowanie w wykonywaną pracę OFERUJEMY stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres mailowy:  Szczegóły pod nr telefonu:  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
5 lipca 2024
KUCHARZ/KUCHARKA W HOTELU BIAŁY GOŚCINIEC Lokalizacja: Biały Gościniec - Ciechanów, ul. Niechodzka 6 Forma zatrudnienia: umowa o pracę Województwo: mazowieckie OBOWIĄZKI przygotowywanie posiłku zgodnie z obowiązującymi standardami, odpowiedzialność za całokształt pracy kuchni, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, dbałość o dobre jakościowo produkty pobierane do przygotowywania posiłków oraz o bezpieczeństwo żywności. OCZEKUJEMY Wykształcenie min. zawodowe, preferowany kierunek gastronomiczny Doświadczenia na wskazanym stanowisku Dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej Umiejętność organizacji pracy Wysoka kultura osobista Umiejętność pracy w zespole Samodzielność i odpowiedzialność Kreatywność i poczucie estetyki OFERUJEMY stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ubezpieczenie grupowe PZU Oferty prosimy kierować na adres mailowy:  Szczegóły pod nr telefonu:  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
MISTRZ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku Forma zatrudnienia: umowa o pracę Województwo: mazowieckie OBOWIĄZKI nadzór pracowników wykonujących pracę na przyjęciu żywca stanowiskowa kontrola realizacja powierzonych zadań kontrola jakości produktu zapewnienie ciągłości produkcji kierowanie procesami uboju z zachowaniem reżimów sanitarnych OCZEKUJEMY umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy zaangażowanie w wykonywaną pracę wykształcenie wyższe, (mile widziane kierunki: technologia żywności, inżynieria produkcji, towaroznawstwo – nie jest to warunek konieczny) dokładność gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy – (4 x w tygodniu po 10 godzin – zmiany dzienne i nocne) dyspozycyjność umiejętność pracy w sytuacjach stresowych mile widziane doświadczenie znajomość języka angielskiego, niemieckiego, będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres mailowy:  Szczegóły pod nr telefonu:  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
2 lipca 2024
Kucharz, Kucharka w Hotelu Biały Gościec Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: Biały Gościniec - Ciechanów, ul. Niechodzka 6 Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłku zgodnie z obowiązującymi standardami, odpowiedzialność za całokształt pracy kuchni, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, dbałość o dobre jakościowo produkty pobierane do przygotowywania posiłków oraz o bezpieczeństwo żywności. Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, preferowany kierunek gastronomiczny Doświadczenia na wskazanym stanowisku Dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej Umiejętność organizacji pracy Wysoka kultura osobista Umiejętność pracy w zespole Samodzielność i odpowiedzialność Kreatywność i poczucie estetyki Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ubezpieczenie grupowe PZU   Oferty prosimy kierować na adres: email: za pośrednictwem aplikuj Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
Mistrz w Zakładzie Produkcyjnym w Ujazdówku Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku Zakres obowiązków: nadzór pracowników wykonujących pracę na przyjęciu żywca stanowiskowa kontrola realizacja powierzonych zadań kontrola jakości produktu zapewnienie ciągłości produkcji kierowanie procesami uboju z zachowaniem reżimów sanitarnych Wymagania: umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy zaangażowanie w wykonywaną pracę wykształcenie wyższe, (mile widziane kierunki: technologia żywności, inżynieria produkcji, towaroznawstwo – nie jest to warunek konieczny) dokładność gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy – (4 x w tygodniu po 10 godzin – zmiany dzienne i nocne) dyspozycyjność umiejętność pracy w sytuacjach stresowych mile widziane doświadczenie znajomość języka angielskiego, niemieckiego, będzie dodatkowym atutem Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków   Oferty prosimy kierować na adres: email:za pośrednictwem aplikuj Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
2 lipca 2024
MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku Zakres obowiązków: przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie załadunek samochodów ciężarowych praca na wózku paletowym elektrycznym o napędzie silnikowym praca w systemie trzyzmianowym Wymagania: wykształcenie min. średnie znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera uprawnienia na wózki widłowe – zdany egzamin przed Komisją UDT gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany) dyspozycyjność umiejętność pracy w zespole Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków   Oferty prosimy kierować na adres: email: za pośrednictwem aplikuj Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 11.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top