Oferty pracyPRACOWNIK PRODUKCYJNY - produkcja wiązek kablowych - Niemcy -Schwarzenbach an der Saale
PRACOWNIK PRODUKCYJNY - produkcja wiązek kablowych - Niemcy -Schwarzenbach an der Saale Schwarzenbach An Der Saale (Niemcy)
PRACOWNIK PRODUKCYJNY - produkcja wiązek kablowych - Niemcy -Schwarzenbach an der Saale Schwarzenbach An Der Saale (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 kwietnia 2021, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
(produkcja wiązek kablowych)

Miejsce pracy: Niemcy – 95126 Schwarzenbach an der Saale
Nr ref: PPK/DE/2021

Zakres obowiązków:
- produkcja kabli, przewodów i wiązek elektrycznych
- cięcie kabli: ręcznie lub za pomocą automatycznych maszyn tnących
- wyposażenie zestawów kablowych w styki i kontakty za pomocą narzędzi oraz maszyn
- kompletowanie kabli w całość
- zakładanie obudów przyłączeniowych
- pakowanie, etykietowanie
- Stawka: 10,45 E brutto/H + 30 E diety/ za dzień roboczy

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w produkcji wiązek kablowych
-zręczność i zdolności manualne
-samodzielność, koncentracja i precyzja
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2)
-samochód na wyjazd

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy, dodając w temacie numer referencyjny: PPK/DE/2021

(Data aktualizacji: środa, 7 kwietnia 2021)