Oferty pracyPOMOCNIK TOKARZA CNC - NIEMCY
POMOCNIK TOKARZA CNC - NIEMCY Niemcy, Całe Niemcy, Za Granią (Niemcy)
POMOCNIK TOKARZA CNC - NIEMCY Niemcy, Całe Niemcy, Za Granią (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 3 maja 2021, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

POMOCNIK TOKARZA CNC

Miejsce pracy: Niemcy – Northeim
Nr. ref: POM-TOK/DE/2021

Zakres obowiązków:
- obsługa tokarek CNC (produkcja seryjna części dla branży automotive)
- stawka 10,45 euro brutto + 20,00 euro diety dziennej

Wymagania:
- niewymagana znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne - mile widziane
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: POM-TOK/DE/2021

(Data aktualizacji: poniedziałek, 3 maja 2021)