Oferty pracyProcurement Officer with German (Specjalista ds. zaopatrzenia)
Procurement Officer with German (Specjalista ds. zaopatrzenia) Łódź (łódzkie)
Procurement Officer with German (Specjalista ds. zaopatrzenia) Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 6 maja 2021, do końca 1 dzień

Chciałbyś zacząć karierę, ale nie posiadasz doświadczenia?

Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującej się w obszarach finansowo-księgowych, zakupowych oraz logistycznych.

LOKALIZACJA: Łódź

MOŻLIWOŚCI:

l Zatrudnienie na umowę o pracę na 2 lata - bez okresu próbnego.

l Dofinansowanie do Medicover, Multisport.

l Szkolenia wewnętrzne - miękkie i techniczne.

l  Realną możliwość rozwoju i awansu.

l Premie zależne od wyników pracy.

WYMAGANIA

l Język niemiecki oraz angielski na poziomie min. B2.

l Dobre umiejętności komunikacyjne.

l Średnie wykształcenie.

l Mile widziane doświadczenie w rejonie customer service.

OBOWIĄZKI

l Zatwierdzanie zleceń zakupów,

l Rozwiązywanie niezgodności faktur.

l Rejestrację zamówień w systemach ERP.

l Rozliczanie płatności.

Brzmi strasznie? Nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy!

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL”

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej

- Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji

- w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod:malpa:irkl. pl)

- Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa

- szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

(Data aktualizacji: czwartek, 6 maja 2021)