Oferty pracyŚlusarz Narzędziowy (OPS/05/21)
Ślusarz Narzędziowy (OPS/05/21) Weegree Opole (opolskie)
Ślusarz Narzędziowy (OPS/05/21) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 6 maja 2021, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Ślusarz Narzędziowy

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Naprawa i utrzymanie ruchu tłoczników na wydziale tłoczni poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/elektrycznych/pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich.
  • Przygotowanie tłoczników do produkcji (regeneracja).
  • Wprowadzanie modyfikacji do tłoczników.
  • Podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki).

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Mile widziane doświadczenie warsztatowe jako ślusarz.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej.
  • Umiejętność obróbki ręcznej i pasowania elementów.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie (2800 zł brutto plus 1000 zł premia).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym na pełny etat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348, +48 604 742 505

(Data aktualizacji: czwartek, 6 maja 2021)
inne

oferty pracodawcy

Sosnowiec (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Weißenhorn (Niemcy)