Oferty pracySpecjalista ds. kontrolingu
Specjalista ds. kontrolingu Łódź (łódzkie)
Specjalista ds. kontrolingu Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 6 maja 2021, do końca 1 dzień

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. kontrolingu

Opis Stanowiska:

• wsparcie w procesie budżetowania i raportowania

• przygotowywanie prognoz finansowych

• kontrola realizacji i analiza odchyleń budżetów i planów

• sporządzanie raportów i analiz finansowych oraz analiz rentowności produktów i klientów

• wykonywanie kalkulacji na potrzeby sprawozdawczości finansowej, m.in. wyliczanie rezerw, odpisów aktualizacyjnych

• przygotowanie cash flow Spółki

• wsparcie w tworzeniu narzędzi kontrolingowych

• wsparcie w codziennej pracy działu księgowego

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, wymagane kierunki: matematyka, ekonomia, finanse lub pokrewne

• podstawowa znajomość zagadnień księgowych

• umiejętność analitycznego myślenia

• MS Excel/VBA - znajomość zaawansowana (raporty/makra)

• dobra znajomość pozostałych programów pakietu MS Office

• dobra organizacja pracy własnej

• komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność

• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

• interesującą i pełną wyzwań pracę

• perspektywy rozwoju zawodowego

• dofinansowanie do wypoczynku urlopowego

• szkolenia

• miłą atmosferę pracy w zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

(Data aktualizacji: czwartek, 6 maja 2021)