Oferty pracySpawacz MIG MAG (zbiorniki)
Spawacz MIG MAG (zbiorniki) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Hasselt (Belgia)
Spawacz MIG MAG (zbiorniki) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Hasselt (Belgia) Aplikuj Opublikowano 7 maja 2021, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - dostawcy zbiorników ciśnieniowych i wymienników ciepła dla sektora chemicznego, petrochemicznego i górniczego, a także dla producentów sprężarek - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Spawacz MIG MAG (zbiorniki)

Miejsce pracy: Geel / Hasselt, Belgia

 Opis stanowiska:

  • praca na produkcji dużych zbiorników ciśnieniowych (kolumny, reaktory) o średnicach 5-10 m, grubości 50-145 mm, wadze do 900 t.
  • zgrzewanie doczołowe blach ze stali węglowej (50-145mm); spoiny badane są w 100% RT lub UT.
  • szlifowanie spoin.
  • praca z wykorzystaniem suwnic, wózków widłowych i podnośników.

 Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w spawaniu blach ze stali węglowej metodą MIG MAG (GMAW/FCAW) w różnych pozycjach pod testy UT / RT o grubości 50 mm i większej (w ciągu ostatnich 3 lat).
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o dokumentację techniczną.
  • umiejętność obsługi suwnic, wózków widłowych i podnośników.
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • mile widziane prawo jazdy kat. B lub chęć dojazdu do pracy rowerem.
  • mile widziana umiejętność spawania łukiem krytym (SAW) lub TIG (GTAW).
  • gotowość do wideo-rozmowy z przedstawicielem firmy.
  • gotowość do przystąpienia do testów kwalifikacyjnych (WPQ) w celu uzyskania kwalifikacji od zakładowego  inżyniera spawalnika (Kod ASME).

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach.
  • stawkę: 16.58-17.66 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • pracę w systemie dwu- lub trzyzmianowym (dodatki zmianowe: I zmiana + 6%, II zmiana +14%, nocki +25%).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4900 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2650 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto)pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • bon żywnościowy w kwocie 6€/dzień w pracy (po przepracowaniu 6-ciu miesięcy).
  • możliwość przejścia na stały kontrakt z firmą (po przepracowaniu 1250h), możliwość negocjacji stawki na stałym kontrakcie.
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin, płatne 150%).
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy.
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187.

(Data aktualizacji: piątek, 7 maja 2021)