Oferty pracyOperator CNC - Tokarz
Operator CNC - Tokarz Jyväskylä (Finlandia)
Operator CNC - Tokarz Jyväskylä (Finlandia) Aplikuj Opublikowano 10 maja 2021, do końca 1 dzień

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Finlandia,
Forma pracy: Pełny etat
Umowa:Umowa o pracę
Liczba wakatów: 2

Wykonywanie elementów na tokarce CNC Mazak wg rysunku technicznego

WYMAGANIA:
Minimum 2-3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator CNC, programista CNC
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy.
( platne szystkie swieta, ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne itd. )
Zatrudnienie na warunkach fińskich - fiński Pracodawca
Atrakcyjne wynagrodzenie 14,88 - 17,95 euro/godz brutto + dodatki
Dodatki za prace zmianową: 1,21-2,21 eur / godz
dodatek wakacyjny (ponad 9%)
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.
Możliwość regularnych zjazdów do Polski

D&D Invest
Helsinki, Finland.
+358 400 862837

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 maja 2021)