Oferty pracyPracownik działu wysyłki (k/m)
Pracownik działu wysyłki (k/m) W Okolicy Halle An Der Saale (Niemcy)
Pracownik działu wysyłki (k/m) W Okolicy Halle An Der Saale (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 maja 2021, do końca 1 dzień

Miejsce pracy w okolicy Halle an der Saale

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie produktów mięsnych
  • Praca ze skanerem
  • Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
  • Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 € za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy
  • Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3.00 do 11.00
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny
  • Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 maja 2021)