Oferty pracyDUNSKI PRACA ZDALNA 8000pln
DUNSKI PRACA ZDALNA 8000pln PMSolutions Warszawa (mazowieckie)
DUNSKI PRACA ZDALNA 8000pln PMSolutions Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 13 maja 2021, do końca 1 dzień

Specjalista z językiem DUNSKIM

Praca zdalna
8000 pln brutto

Umowa o pracę

Praca od poniedziałku do piątku (praca stała)

Wymagany język DUNSKI i ANGIELSKI

PRACA 100% zdalna

ZADANIA:
Weryfikacja zapytań od Klientów duńsko języcznych dla branży kosmetycznej
Klientów firmy Estee Lauder
Odpowiadanie na zapytania telefoniczne i mailowe
Przesyłanie otrzymanych zapytać do odpowiednich działów/departamentów

Zapewniamy szkolenia – za które otrzymujesz wynagrodzenie

Nie wymagamy doświadczenia!

Gwarantujemy umowę o pracę

Oczekujemy:
znajomości języka duńskiego na poziomie – C1
oraz
znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail

JOBS@PERSONNELANDMEDIA.COM z dopiskiem DUNSKI - praca zdalna (Estee Lauder)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

(Data aktualizacji: czwartek, 13 maja 2021)