Oferty pracy Pracownik/-ca produkcji wyposażenia samochodowego (Schijndel, Holandia)*BEZ ANGIELSKIEGO, BEZ DOŚWIADCZENIA
Pracownik/-ca produkcji wyposażenia samochodowego (Schijndel, Holandia)*BEZ ANGIELSKIEGO, BEZ DOŚWIADCZENIA Schijndel (Holandia)
Pracownik/-ca produkcji wyposażenia samochodowego (Schijndel, Holandia)*BEZ ANGIELSKIEGO, BEZ DOŚWIADCZENIA Schijndel (Holandia) Aplikuj Opublikowano 14 maja 2021, do końca 1 dzień

Dla holenderskiej firmy zajmującej się produkcją wyposażenia wnętrz samochodów ciężarowych w Schijndel (NL), poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji / praca do przyuczenia.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO ANI DOŚWIADCZENIA.

Oferujemy

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy: 10.84 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe

- po 6 miesiącach wynagrodzenie wzrasta do 11,55 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe

- po 12 miesiącach wynagrodzenie wzrasta do 12,63 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe

• Praca na 1 zmianę (od 7:30 do 16:20)

• Stabilne ilości godzin (40 tygodniowo)

• Cotygodniowe pensje
• Praca na długi okres czasu , holenderska umowa o pracę
• Miła atmosfera / przyjazny zakład pracy
• Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w Schijndel, blisko miejsca pracy, dojazd do pracy rowerem). Opłata za zakwaterowanie 98 eu/ tydzień.

Obowiązki

• Prace manualne / fizyczne związane z produkcją wyposażenia wnętrz do samochodów ciężarowych (produkcja wycieraczek, materacy, elementów do łóżek, elementów do wyposażenia kabin: lodówki, fotele, dywaniki samochodowe)

• Praca odbywa się na hali produkcyjnej

Wymagania

• Zdolności manualne,

• Dyspozycyjność na podjęcie pracy długoterminowej

tel:(+) 48 774417606

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa (Polityka Prywatności)

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: Praca tymczasowa

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

(Data aktualizacji: piątek, 14 maja 2021)