Oferty pracyMurarz
Murarz Rotterdam (Holandia)
Murarz Rotterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 14 maja 2021, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
- wszelkie prace murarskie

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka: angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- umiejętność murowania pustakami, cegłą, klinkierem
- umiejętność łączenia ściany betonowej z murowaną
- umiejętność murowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz
- umiejętność fugowania cegły, klinkieru
- umiejętność tynkowania
- doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza - znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na warunkach holenderskich
- możliwość rozmowy/spotkania z holenderskim pracodawcą przed wyjazdem
- zakwaterowanie

(Data aktualizacji: piątek, 14 maja 2021)