Oferty pracyELEKTRYK DO UTRZYMANIA RUCHU MASZYN
ELEKTRYK DO UTRZYMANIA RUCHU MASZYN LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. Kielce (świętokrzyskie)
ELEKTRYK DO UTRZYMANIA RUCHU MASZYN LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. Kielce (świętokrzyskie) Aplikuj Opublikowano 14 maja 2021, do końca 1 dzień

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK DO UTRZYMANIA RUCHU MASZYN

Zadania:

  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn
  • Konserwacja maszyn

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe: elektryk
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12-13 euro brutto/godzinę
  • Dieta 40-45 euro netto/za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłacane przez pracownika z diety
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 504906510, 518089049, 514746777 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 Listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

(Data aktualizacji: piątek, 14 maja 2021)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj
Dobra (małopolskie)