Oferty pracyDekarz Francja, Valserhone
Dekarz Francja, Valserhone Valserhone (Francja)
Dekarz Francja, Valserhone Valserhone (Francja) Aplikuj Opublikowano 2 czerwca 2021, do końca 1 dzień

Firma Sidrom Sp. z o.o., dla stałego klienta – firmy budowlanej we Francji, w okolicach  Valserhône poszukuje pracowników na stanowisko:

DEKARZ

Miejsce pracy: Valserhône, Francja

WYMAGANIA:

Doświadczenie w zakresie konstrukcji szkieletowych i pokryć dachowych,

Znajomość języka francuskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Znajomość terminów technicznych związanych z zawodem,

Znajomość prac stolarskich,

Dobra kondycja fizyczna,

Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Montaż i przygotowanie elementów szkieletu drewnianego i elementów pokrycia dachowego,

Przestrzeganie instrukcji bezpieczeństwa i wyposażenia,

Przestrzeganie harmonogramów,

Umiejętność pracy zespołowej,

Prace ciesielskie (drewno),

Pokrycia dachowe (dowolnego rodzaju).

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę),

Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej,

Wynagrodzenie 2000 euro netto miesięcznie,

Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo + możliwe nadgodziny płatne dodatkowo

Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia,

Bezpłatne zakwaterowanie,

Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy po przepracowanym pełnym miesiącu (refundacja do wysokości biletu autobusowego).

Więcej informacji pod nr. tel.: +48 882 136 687

(Data aktualizacji: środa, 2 czerwca 2021)