Oferty pracyPracownik budowlany
Pracownik budowlany In Temporis Polska Annecy (Francja)
Pracownik budowlany In Temporis Polska Annecy (Francja) Aplikuj Opublikowano 2 czerwca 2021, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku

PRACOWNIK BUDOWLANY

Zakres obowiązków:

  • Montaż fasad drewnianych i aluminiowych.
  • Montaż elementów drewnianych (okucia, pokrycia dachowe).
  • Ocieplanie elewacji budynków styropianem lub wełną.
  • Praca z wykorzystaniem rusztowań.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

 Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Wynagrodzenie miesięczne 2000 € netto.
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie.
  • Zapewnione ubranie robocze.
  • Opiekę koordynatora.
  • Premię w wysokości 100 € netto dla osoby znającej język francuski w stopniu komunikatywnym.
  • Premię amortyzacyjna dla osoby dysponującej autem.
  • System poleceń pracowniczych- 100 € netto za polecenie pracownika.
  • Zwrot kosztów podróży do Francji w kwocie 50 €.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

(Data aktualizacji: środa, 2 czerwca 2021)