Oferty pracyMasażystka Fizjoterapeutka Specjaliska Odnowy Biologicznej
Masażystka Fizjoterapeutka Specjaliska Odnowy Biologicznej Bielsko-Biała (śląskie)
Masażystka Fizjoterapeutka Specjaliska Odnowy Biologicznej Bielsko-Biała (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2021, do końca 1 dzień

GOLDEN SPA SLOW BEAUTY POSZUKUJE KANDYDATÓW GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA STANOWISKU:

MASAŻYSTA

Miejsce pracy: gabinet Golden Spa, ul. gen.Maczka 41/3 w Bielsku-Białej

Opis stanowiska:
Wykonywanie masaży, rytuałów Spa oraz zabiegów modelujących sylwetkę

Od kandydatów oczekujemy:
• specjalizacji odnowa biologiczna lub fizjoterapeuta lub masażysta
• znajomości różnych technik masaży
• rzetelnego podejścia do pracy
• kultury osobistej i pasji

Oferujemy:
• pracę w zgranym zespole
• elastyczny grafik
• wewnętrzne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

(Data aktualizacji: wtorek, 8 czerwca 2021)