Oferty pracyTokarz/Frezer
Tokarz/Frezer Rotterdam (Holandia)
Tokarz/Frezer Rotterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2021, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Tokarz/Frezer

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- stawianie i obsługa tokarki i frezarki (wykonywanie części do maszyn produkcyjnych)
- czytanie rysunku technicznego

Wymagania:
- doświadczenie min. 5-letnie na ww. stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
- umiejętność kontrolowania pracy własnej
- prawo jazdy kat. B – warunek konieczny (mile widziany własny samochód)

Oferujemy:
- holenderska umowa o prace
- długotrwale zatrudnienie
- stawkę 12,50 euro netto/h

(Data aktualizacji: wtorek, 8 czerwca 2021)