Oferty pracyAsystent Architekta
Asystent Architekta Warszawa (mazowieckie)
Asystent Architekta Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 czerwca 2021, do końca 1 dzień

Oczekujemy :

  • dobrej znajomości programu Revit
  • podstawowej znajomości programu AutoCad i pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektowej
  • kreatywności, sumienności oraz odpowiedzialności
  • ukończonych studiów kierunkowych architektura lub budownictwo

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia
  • pracę przy bardzo interesujących i ciekawych projektach
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie koncepcji, projektów budowlanych oraz wykonawczych
  • modelowanie 3D (Revit)

(Data aktualizacji: czwartek, 10 czerwca 2021)
podobne oferty
Kielce, Amsterdam, Rotterdam (świętokrzyskie)
Oferta wygasła
Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgosz (wielkopolskie)
Opublikowano 5 kwietnia 2024
Wrocław I Okolice (dolnośląskie)