Oferty pracySpawacz MAG
Spawacz MAG Linz (Austria)
Spawacz MAG Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 10 czerwca 2021, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace spawalnicze metodą MAG

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- aktualny certyfikat spawalniczy
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- stawka: od 12,67 euro brutto/h do 13,53 euro brutto/h w zależności od doświadczenia + 0,873 Montagezulage (MZ)
- austriackie warunki zatrudnienia
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety

(Data aktualizacji: czwartek, 10 czerwca 2021)