Oferty pracySpawacz TIG
Spawacz TIG Linz (Austria)
Spawacz TIG Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 10 czerwca 2021, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace spawalnicze metodą TIG

Oferujemy:
- stawka: od 12,67 euro brutto/h do 13,53 euro brutto/h w zależności od doświadczenia + 0,873 Montagezulage (MZ)
- austriackie warunki zatrudnienia
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- aktualny certyfikat spawalniczy
- doświadczenie na w/w stanowisku
- samochód (dojazd w zakresie pracownika)

(Data aktualizacji: czwartek, 10 czerwca 2021)