Oferty pracySILIKONIARZ
SILIKONIARZ ImpactJob Würzburg (Niemcy)
SILIKONIARZ ImpactJob Würzburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 czerwca 2021, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SILIKONIARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obróbka silikonem białego montażu
  • Uszczelnianie okien i drzwi
  • Uzupełnianie spoin

WYMAGANIA:

  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Min. 1 roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
  • Precyzja w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat.B i własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12 euro brutto/godzina + 44 euro netto/diety za każdy przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 czerwca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Koblenz (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bamberg (Niemcy)
Frankfurt Nad Menem (Niemcy)