Oferty pracyDUNSKI praca bez doświadczenia WARSZAWA/ GDANSK/GDYNIA lub LODZ
DUNSKI praca bez doświadczenia WARSZAWA/ GDANSK/GDYNIA lub LODZ PMSolutions GDANSKI - GDYNIA (pomorskie)
DUNSKI praca bez doświadczenia WARSZAWA/ GDANSK/GDYNIA lub LODZ PMSolutions GDANSKI - GDYNIA (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 11 czerwca 2021, do końca 1 dzień

JUNIOR ADMINISTRATOR DANYCH

(nie wymagamy doświadczenia) z językiem DUNSKIM/ DANISH SPEAKER

Wynagrodzenie około 7000PLN brutto

Nie wymagamy doświadczenia – gwarantujemy szkolenia

Nie ma okresu próbnego – umowa o pracę

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U NASZEGO KLIENTA - BANK

UWAGA: Płacimy za relokację do innego miasta  lub opłacimy koszty mieszkania (sam wybierasz – co wolisz)

Poszukujemy kandydatów z językiem duńskim na poziomie B2/C1 oraz komunikatywnym angielskim

Opis stanowiska:

pilnowanie oraz przestrzeganie wewnętrznych wniosków w Banku

weryfikowanie dokumentacji w języku duńskim

kontakt z wewnętrznymi Klientami banku w celu uzupełnienia informacji itp.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Prosimy przesłać CV na jobs@personnelandmedia.com

Prosimy wpisać DUNSKI - WARSZAWA / GDANSK / GDYNIA / LODZ

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

(Data aktualizacji: piątek, 11 czerwca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Łódź (łódzkie)
Opublikowano wczoraj
Warszawa Trójmiasto Łódź Cała Polska (mazowieckie)