Oferty pracyElektromechanik utrzymania ruchu
Elektromechanik utrzymania ruchu Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Halle (Belgia)
Elektromechanik utrzymania ruchu Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Halle (Belgia) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2021, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego belgijskiego klienta - lidera w produkcji gotowych opakowań z tektury falistej stosowanych najczęściej w branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Elektromechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Halle, Belgia

Opis stanowiska:

  • utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i instalacji przemysłowych zarówno pod kątem koniecznych napraw jak i działań prewencyjnych
  • przeglądy techniczne, diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej
  • w razie konieczności jazda wózkiem widłowym
  • praca w systemie 3- zmianowym również w weekendy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe licencjat (elektrotechnika, elektromechanika)
  • kilkuletnie doświadczenie przy utrzymaniu ruchu
  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego - WARUNEK KONIECZNY!
  • dobra znajomość elektryki i mechaniki maszyn
  • umiejętność obsługi wózków widłowych
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 15,28€ brutto/h
  • dodatki zmianowe 8% (zmiana ranna i wieczorna)
  • zatrudnienie długoterminowe
  • dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4383€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2374€ brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • bon żywnościowy w wysokości 6,70€ brutto / dzień pracy
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: 80€/tydzień.
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne) - 7,5 €/miesiąc.
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 572 325 580

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 czerwca 2021)