Oferty pracyPracownik (k/m) – rozładunek tirów
Pracownik (k/m) – rozładunek tirów Herzlake (Niemcy) (Niemcy)
Pracownik (k/m) – rozładunek tirów Herzlake (Niemcy) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2021, do końca 1 dzień

Miejsce pracy: Herzlake (Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek tirów
  • Pakowanie i przepakowywanie towaru

Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:

  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się
  • Wytrzymałość fizyczna
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód mile widziany

 Na co możesz liczyć z naszej strony:

  • Wynagrodzenie 11 € brutto/h
  • Praca na jedną zmianę od 6.00 do 15.00
  • Umowa na warunkach niemieckich
  • Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 czerwca 2021)