Oferty pracyPRACA W KUCHNI
PRACA W KUCHNI Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. Opole (opolskie)
PRACA W KUCHNI Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 5 lipca 2021, do końca 1 dzień

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. - agencja doradztwa personalnego wspiera partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego  szczebla oraz stanowiska robotnicze  w Polsce, w Niemczech oraz w Holandii. cert KRAZ 12048.

Dla naszego klienta, burgerowni w Opolu, poszukujemy pracowników

KUCHNI

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań kuchni,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,
  • przygotowywanie potraw,
  • udział w tworzeniu nowych potraw,

Dodatkowo chętnie zatrudnimy osoby do pomocy, posiadające doświadczenie w kuchni, gotowe do poszerzania swoich umiejętności.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność planowania i punktualnej realizacji zadań,

  • umiejętność obsługi urządzeń gastronomicznych,

  • mile widziane doświadczenie w podobnej gastronomii,

  • dbałość o czystość,

  • pasja kucharska.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wsparcie w rozwoju osobistym,

  • elastyczne formy zatrudnienia m.in. umowa o pracę,

  • możliwość pracy na produktach wysokiej jakości.

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.

KRAZ 12048

607-271-818

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 lipca 2021)