Oferty pracySpecjalista ds. rekrutacji (język rosyjski) (CP/05/21)
Specjalista ds. rekrutacji (język rosyjski) (CP/05/21) Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds. rekrutacji (język rosyjski) (CP/05/21) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2021, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Specjalista ds. rekrutacji (język rosyjski)

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Samodzielna realizacja procesu rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych).
  • Rekrutacja pracowników na stanowiska niskiego i średniego szczebla.
  • Przygotowywanie raportów na temat kandydatów.
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia pracownika.
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników.
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie C1,  znajomość języka polskiego na poziomie min. B1.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi.
  • Mile widziany obywatel/ka Białorusi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premie).
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, okulus, kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Dodatek do pensji za dojeżdżanie do pracy rowerem!
  • Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! - http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

 Więcej informacji pod nr te: 539 549 417

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lipca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)