Oferty pracyPosadzkarz (2300 - 2500€ Netto) Potsdam
Posadzkarz (2300 - 2500€ Netto) Potsdam Humanus Personalservice GmbH Potsdam (Niemcy)
Posadzkarz (2300 - 2500€ Netto) Potsdam Humanus Personalservice GmbH Potsdam (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 lipca 2021, do końca 1 dzień

Humanus - po prostu uczciwa praca!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.

Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.
Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach.
Posadzkarz (2300 euro netto)
Miasto: Potsdam lub inne Regiony

Opis stanowiska/ Obowiązki:

  • wykonywanie posadzek z różnych materiałów, renowacja już istniejących
  • przygotowanie podłoża pod różne rodzaje posadzek
  • szlifowanie i polerowanie podłoża
  • kładzenie wylewek betonowych typu Jastrych / Estrich
  • wykonywanie izolacji akustycznych i termicznych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikaty lub wieloletnie doświadczenie

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2200 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie + bonus
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, lub CV na E-Mail: kaczmarek@humanus-personalservice.de

Humanus Personalservice GmbH
Nürnberger Straße 64
86720 Nördlingen

Zapraszamy do nowego oddziału w Jeleniej Górze!

Oddział w Polsce:
Ulica Wiejska 86A, 58-506 Jelenia Góra

(Data aktualizacji: piątek, 16 lipca 2021)